299
195876

Augusta Plagemann

(Sverige, 1799-1888)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Augusta Plagemann
(Sverige, 1799-1888)

Jaktstilleben

Signerad Ag-a Plageman. Duk 61 x 82 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.