Madeleine Pyk – en samling F769
299
195876

Augusta Plagemann

(Sverige, 1799-1888)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 730 - 3 270 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Augusta Plagemann
(Sverige, 1799-1888)

Jaktstilleben

Signerad Ag-a Plageman. Duk 61 x 82 cm. Samtida förgylld och bronserad ram.