318
194117

Italiensk konstnär 15/1600-tal

(Italien)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
(Italien)

Den heliga familjen

Förstärkt pannå 47,5 x 35 cm.

Thick varnish. Panel cracks. Crazings. Minor retouches.

Proveniens

Tidigare i Emil Hultmarks samlingar