324
180795

Italiensk konstnär 16/1700-tal

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Pastoralt landskap med figurer på klippa

Uppfodrad duk 60 x 74 cm.

Proveniens

A tergo lacksigill föreställande krönt dubbelörn.

A tergo "Evangelista copied from the back of the original canvas".