332
197951

Jan Wils, hans krets

(Holland, ca 1600 - 1666)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 320 - 1 590 EUR
1 380 - 1 660 USD
Klubbat pris
Jan Wils, hans krets
(Holland, ca 1600 - 1666)

JAN WILS, hans krets. Olja på pannå.

Vidsträckt landskap med jaktsällskap. 45 x 55.

Krackelerad, gulnad fernissa.

Tilläggslista

Thick varnish. Crazings. Retouches.