352
203023

Jan Weenix, hans efterföljd

(Holland, 1640-1719)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
Jan Weenix, hans efterföljd
(Holland, 1640-1719)

JAN WEENIX. Olja på uppfodrad duk.

Jaktstilleben. 89 x 110 cm.

Krackelyr över hela duken. Ytsmuts.