393
193973

Okänd konstnär 1800-talets första hälft

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
701 - 876 EUR
729 - 912 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

"Rosersberg", Bemannad ballonguppstigning vid Rosersbers slott

Olja på spegelglas 43,5 x 35,5 cm.