407
190941

Okänd konstnär 1700-tal

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Okänd konstnär 1700-tal

Kunglighet i harnesk

Miniatyr. Gouache och akvarell på ben 5 x 7 cm. Samtida innefattning i mässing.