445
174227

VINKYLARE. England, omkring år 1800.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Fanerad med mahogny och rosenträ. Åttkantig. Invändigt med nio flaskfack. Diam 47, höjd 70 cm.

Fanerlagningar.