515
197575

KARMSTOL. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Förgylld och bronserad. Stoppad konturerad rygg. Snidad dekor av blommor och blad.

Lagningar.