518
198393

BERGERE. Frankrike, 1700-talets mitt. Louis XV.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Gråmålad. Stoppad svängd rygg. Snidad dekor av blommor och blad.

Ben med lagningar.