531
194492

KARMSTOLAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
27 000 SEK

Mahogny och mahognyfaner. Rektangulär skinnklädd rygg. Armstöd med snidade egyptiserande figurer. (2)

Lagningar.