532
198159

KARMSTOLAR, ett par. Sengustavianska, 1800-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris

Vitmålade. Svängd rygg. Dekor av patellage i from av sfinxer och lejonmaskaroner.

Pastellageskador, en bladrosett saknas.