616
197921

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Fasetterat skaft. Höjd 25 cm. (2)

Ställvis något sliten förgyllning.