656
200936

SKÅL PÅ FOT. Älvdalen, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
7 000 - 10 000 SEK
664 - 949 EUR
760 - 1 090 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Blybergsporfyr. Rund. Höjd 21, diam 27 cm.

Foten ej urspr. tillhörande, nagg.