688
197429

SKULPTUR. Spanien, 1700-tal.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
SKULPTUR. Spanien, 1700-tal.

Snidad, förgylld och bemålad. Helgonfigur. Höjd 34 cm.