698
202001

PIEDESTALER, ett par. 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
12 500 SEK

Alabaster och gul marmor. Kolonnformat skaft på kvadratisk bas. Dekor av palmblad. Höjd 120 cm.

Skador.