715
177795

LJUSSTAKAR, ett par, av Pehr Henrik Lundén, verksam i Lidköping 1797-1834. Sengustavianska.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

Tenn. Obeliskformade. Höjd 31 cm. (2)

Skador, lagningar.