744
198118

SEMIANTIK ISFAHAN. 197,5 x 141 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Benvit botten med polykrom urna, blommande träd och nisch. Vinröd huvudbård med kartuscher och blommor.

Ställvis slitage, något smutsig, smärre fläckar. Sidorna med trampveck och obetydliga skador, ställvis senare fransar.