745A
205068

ISFAHAN. 297 x 210,5 cm.

Utropspris
22 000 - 25 000 SEK
2 130 - 2 420 EUR
2 440 - 2 770 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
ISFAHAN. 297 x 210,5 cm.

Benvit botten med stora polykroma medaljonger, blad och blommor. Röd huvudbård med kartuscher, blom-, arabesk- och palmettslingor.

Ställvis något slitage, fläckar, brännskada, malskador. En långsida med trampveck.