747
201262

SEMIANTIK KAYSERI. 179,5 x 126 cm.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
13 500 SEK

Mörkblå botten med stora polykroma blad-, palmett- och blomslingor. Bred gul bård med palmetter, fåglar, molnband och blommor.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, liten lagning.