754
201718

SEMIANTIK KESHAN. 209 x 133,5 cm.

Utropspris
9 000 - 11 000 SEK
785 - 959 EUR
821 - 1 000 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Ljust vinröd botten med polykrom blomvas, blomslingor, kolonner, ampel, nisch och kartuscher med inskriptioner. Mörkblå huvudbård med palmett- och blomranka.

Obetydligt slitage, smärre fläckar. Långsidorna med trampveck, obetydliga skador och lagningar.