758A
205063

SEMIANTIK/OLD KESHAN. 208 x 133 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
872 - 969 EUR
998 - 1 110 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Röd spegel med polykrom medaljong med palmetter och byggnad samt hörnornament. Mörkblå huvudbård med palmett-, blom- och arabeskranka.

Ställvis slitage, fläckar. Långsidorna med trampveck och smärre skador, en långsida med lagad reva.