759A
204918

SEMIANTIK KINA. 376 x 492 cm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 820 - 5 730 EUR
4 340 - 6 510 USD
Klubbat pris
35 000 SEK
SEMIANTIK KINA. 376 x 492 cm.

Mörkblå botten med pioner, medaljong och hörnornament med stiliserade drakar och pioner i olika blå nyanser och benvitt. Mörkblå huvudbård med stora kamelhårsfärgade drakar bland blomslingor och pioner.

Fläckar, lagningar, malskador.