Mörkblå botten med pioner, medaljong och hörnornament med stiliserade drakar och pioner i olika blå nyanser och benvitt. Mörkblå huvudbård med stora kamelhårsfärgade drakar bland blomslingor och pioner.
Fläckar, lagningar, malskador.
×
Logga in
Kunde inte logga in