772
195923

ANTIK SENNEH. 207,5 x 135 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
ANTIK SENNEH. 207,5 x 135 cm.

Benvit botten med polykroma botehbuketter. Smal röd huvudbård med blom- och arabeskranka.

Smutsig, fläckar, lagning, obetydliga skador. Långsidorna med smärre trampveck.