199397

81. ANSHELM SCHULTZBERG, "Midvinterafton vid en skogsväg" (Dalarne).

Signerad A. Schultzberg och daterad 1913. Duk 110 x 150 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 4 301 - 5 376 EUR
Klubbat pris
70 000 SEK