849
170543

RESEBESTICK, 3 delar, av Erhard Warnberger II, Augsburg (verksam 1694-1733).

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Skedens blad förgyllt. Skaft av filigran. Orginaletui.

Omförgyllt blad, repor.