878
89749

BROSCH, rosenslipade diamanter och rubiner, i form av bandrosett med blomster, 1940-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris
5 000 SEK

18k guld. Franska stämplar. L 4,5 cm.