886
188963

ÖRHÄNGEN, droppslipade blå safirer, turkos och åttkantslipade diamanter, tot. ca 1 ct. 1950-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
9 200 SEK

18k guld. Franska stämplar. Clips.