897
200524

BROSCH, Mauboussin, baguette- och briljantslipade diamanter, tot. ca 5.50 ct. Paris 1950-tal.

Utropspris
45 000 - 50 000 SEK
4 310 - 4 790 EUR
4 880 - 5 420 USD
Klubbat pris
46 000 SEK

Platina. Signerad Mauboussin, Paris. Franska kontrollstämplar. L. 4,7 cm.