985
189064

RING, gammalslipade diamanter, tot. ca 1.50 ct. 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Klubbat pris

14k guld. Utländska stämplar. St 17.5/55.