Höstens Klassiska 559

17 föremål
1301. VINGLAS, Tyskland, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
1302. POKALGLAS, Tyskland, 1700-tal.
Klubbat pris
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
1303. VINGLAS, sex stycken. Tyskland, 1700-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
1304A. ALEGLAS, 18 stycken. 1700-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1305. BÄGARGLAS, Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
Klubbat pris
9 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
1307. SPETSGLAS, Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
6 500 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1308. SPETSGLAS, Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1308A. SPETSGLAS, fem stycken, olika. Sverige, 1700-tal.
Klubbat pris
11 000 SEK
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
1310. VINGLAS, 12 stycken. Sverige, omkring 1800, troligen Casimirsborg.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
1311. VINGLAS, sju stycken. Sverige, sengustavianska.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
1312. SELTERGLAS, åtta stycken. Sverige, sengustavianska.
Klubbat pris
7 500 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
1313. VINGLAS, sex stycken. Sverige, sengustavianska.
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1314. SELTERGLAS, 12 stycken samt KARAFF. Sverige, 1800-tal.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
1315. FLASKOR, ett par, rött glas. Empire, möjligen Zechlin, Preussen.
Klubbat pris
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

372. Dan Wolgers, "Objekt".
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
5 000

ditt bud
Aktuellt bud:
5 000 SEK