159
230759
Endre Nemes
(1909-1985)

Stilleben

Signerad endre nemes och daterad -41. Gouache och blandteknik på pannå 42 x 48 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 172 - 2 714 EUR

Klubbat pris:
16 000 SEK
Tilläggslista

Gouache och blandteknik på pannå 42 x 48 cm.