224
225980

Lars-Erik Falk

(Sverige, 1922-2018)
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Lars-Erik Falk
(Sverige, 1922-2018)

"Modul skulptur E14"

Signerad Falk och daterad 1999. Bemålad metall på plexisockel. Höjd 120,5 cm.