233
209391

Egon Schiele

(Österrike, 1890-1918)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 440 - 1 920 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Egon Schiele
(Österrike, 1890-1918)

Självporträtt (Efter)

Stämpelsignerad Egon Schiele och daterad 1980. Numrerad 106/300. Eftergjuten. Patinerad brons. Höjd 27 cm.