233
209391

Egon Schiele

(Österrike, 1890-1918)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Egon Schiele
(Österrike, 1890-1918)

Självporträtt (Efter)

Stämpelsignerad Egon Schiele och daterad 1980. Numrerad 106/300. Eftergjuten. Patinerad brons. Höjd 27 cm.