272
227604

Enrico Baj

(Italien, 1924-2003)
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
28 700 - 33 400 EUR
32 500 - 38 000 USD
Klubbat pris
250 000 SEK

Enrico Baj
(Italien, 1924-2003)

"Le couple"

Signerad Baj. Blandteknik och assemblage 65,5 x 49,5 cm.

Proveniens

Privat samling, Göteborg