273
212667

Carlos Nadal

(Spanien, 1917-1998)
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
11 900 - 14 300 EUR
13 600 - 16 300 USD
Klubbat pris

Carlos Nadal
(Spanien, 1917-1998)

"Serenata"

Signerad Nadal och daterad -77. Även signerad och daterad 1-12-77 a tergo. Duk 81 x 100 cm.