285
210786

César Paternosto

(Argentina, Född 1931)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 100 - 8 870 EUR
7 480 - 9 360 USD
Klubbat pris
120 000 SEK

César Paternosto
(Argentina, Född 1931)

"Sophisticated Lady"

Samtliga delar signerade César Paternosto och daterade 1974 a tergo. Duk, 3 delar, totalt 103 x 112 cm.