223312

348. SVEN JONSON, "I väntan på vind".

Färglitografi, 1976, signerad med blyerts E A 11/25. 43,3 x 65,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Följerätt
Ja
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK/868 - 1 085 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
10 200 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag