398
219323
ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Firma Svenskt Tenn.

Ramen klädd med grönt linnetyg, förgylld list. 54,5 x 54,5 cm.

Slitage.

Utropspris:

4 000 - 5 000 SEK

434 - 543 EUR

Klubbat pris:
6 500 SEK
Kontakta specialist
Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 31