219323

398. ESTRID ERICSON, tillskriven, spegel, Firma Svenskt Tenn.

Ramen klädd med grönt linnetyg, förgylld list. 54,5 x 54,5 cm.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK / 434 - 543 EUR
Klubbat pris
6 500 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto