41
230763
Erik Olson
(Sverige, 1901-1986)
Erik olson. tusch och akvarell. signerad erik olson och daterad 1932.

ERIK OLSON. Tusch och akvarell. Signerad Erik Olson och daterad 1932.

Stilleben med trädgårdsredskap. 20,5 x 32.

Inga anmärkningar. Ej undersökt ur glas.

Utropspris:

15 000 - 20 000 SEK

1 629 - 2 172 EUR

Klubbat pris: