508
221117

RENE DROUET, tillskrivet, soffbord, Frankrike 1940-tal.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Rund, profilerad skiva av cararramarmor, förgyllt metallunderrede. Diameter 74 cm, höjd 43,5 cm.

Slitage.