70
230844

Lars Boëthius

(Sverige, 1903-1968)

Karlbergs Slott i vinterskrud

Signerad Boëthius och daterad -28. Duk 56 x 33 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 257 - 4 343 EUR

Klubbat pris:
42 000 SEK