70
230844

Lars Boëthius

(Sverige, 1903-1968)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Lars Boëthius
(Sverige, 1903-1968)

Karlbergs Slott i vinterskrud

Signerad Boëthius och daterad -28. Duk 56 x 33 cm.