710
222495
INGBORG LUNDIN, vas, "Äpplet", Orrefors Gallery 1983.

Klarglas. Signerad Gallery 83 Orrefors 9057-515 Ingeborg Lundin och etikettmärkt. Höjd 36 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

651 - 869 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK
Tilläggslista

Notera ingen nagg ; No chip.

Kontakta specialist
Eva Seeman
Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 31