78
196623
Hilding Linnqvist
(1891-1984)
Hilding linnqvist. gouache och akvarell. monogramsignerad.

HILDING LINNQVIST. Gouache och akvarell. Monogramsignerad.

Stilleben med blommor och snäckor. 56 x 32.

Utropspris:

25 000 - 30 000 SEK

2 714 - 3 257 EUR