829
226543

VAS, stengods, Erich&Ingrid Triller, Tobo.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
266 - 355 EUR
278 - 370 USD
Klubbat pris

Brun glasyr. Signerad Triller Tobo. H 18.

Smärre slitage o repor.

Tilläggslista

Följerätt tillkommer (d)

Tobo Stengodsverkstad, Tegelsmora i Uppland var verksam 1935-73.