87
229687
Isaac Grünewald
(Sverige, 1889-1946)

Kvinna i sjal

Signerad Grünewald. Akvarell 78 x 54,5 cm.

Utropspris:

30 000 - 40 000 SEK

3 257 - 4 343 EUR

Klubbat pris: