911
228839

MATTA. Flossa, Sverige. Sign HäD 1933. Sverige.

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Klubbat pris

Gulmelerad botten med polykroma blommor, hjortar, ödla, hare, träd och fontän. Blåmelerade bårder.

Något ställvis hårt slitage, något smutsig, cigarettmärken, smärre skador, hål och malskador. En långsida med skador och revor.